דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

אייל דימרי
סגן ראש המועצה
אלי סבג
עוזר ראש המועצה
גילה כמיסה
מזכירת לשכה
לאה מנחם
מזכירת לשכה

לשכת מנכ"לית

קרן פטל
מנכ"לית המועצה
אתי עזרן
מנהלת לשכת מנכ"לית
שמרית תשובה
דוברת המועצה
הדר דגני
עוזרת מנכ"לית
סמואל מישלב
עוזר מנכ"לית

משאבי אנוש

דינה מנחם
מזכירת המחלקה

דיגיטל ומאגרי מידע

בן שאקיר
מ"מ מנהל שירותים דיגיטליים

כספים

חנה שטיין
גזברית המועצה ומנהלת המחלקה
טלי שלג
מזכירת המחלקה
סנדרה מויאל
הנהלת חשבונות - ספקים
אסתר ביסמוט
הנהלת חשבונות
מונה מדאג'י
הנהלת חשבונות
ציפי עטר
קופאית ראשית

חשבות שכר

אביבה אלקבץ
מנהלת המחלקה
רוזט כהן
הנהלת חשבונות/שכר

מחסן ורכש

הרצל יקוטי
מנהל מחלקה מחסן, רכש ולוגיסטיקה
אסתר עטון
מזכירת מחלקת מחסן
גלית מנחם
מזכירות מחלקת רכש

חינוך

אייל דימרי
מ"מ מנהלת מחלקת חינוך
רוחה ביטון
מזכירת המחלקה, רכזת ועדות זכאות ואפיון
אסטרז'ה גולדנזון
ראש תחום הפרט
טליה דקל
מנהלת חינוך קדם יסודי ויסודי
מוניר אבו סלאח
מנהלן
רבקה פיטוסי

הודיה רוזנברג
קב"סית
מרים יקוטי
מזכירת גני ילדים ומעונות

שרות פסיכולוגי

ניל בלושטיין
מנהל המחלקה
אביבה אטייה
מזכירת המחלקה

שירותים חברתיים

מירב גבעון
מנהלת האגף
אורי קרת
עו"ס ראש צוות , עו"ס נוער וצעירים בסיכון
איריס בן מובחר
עו"ס ראש צוות , עו"ס לחוק הנוער, מרכזת תחום פגיעות מיניות
איילת רחמים
עו"ס נערות בסיכון ועו"ס בישובים אמירים, כב"ז ומירון
גרוס אלי
עו"ס מטפל משפחתי, עו"ס בישובים דלתון, ספסופה ,וכפר שמאי
אייש הדס
עו"ס קהילתית, עו"ס לחוק הטיפול במוגבלים שכלית התפתחותית, עו"ס היישוב שזור
אוחנה איריס
עובדת זכאות
בנימיני סמדר
מזכירת המחלקה
בראזי סמאח
עו"ס מרחבי, רכזת שיקום ועו"ס בישובים עלמה ועין אל אסד
דקלה תמר שרל
מנהלת התחנה לטיפול משפחתי
הדס בן שושן
עו"ס מנהלת מלו"א - המרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה
יובל רחמן
עו"ס מתנדבים ועו"ס הישוב עמוקה
יפית ג'ובאני
עו"ס יו"ר הועדה לתכנון טיפול, יו"ר וועדה לפעוטות בסיכון, עו"ס התוכנית למניעת התעללות בקשישים חסרי ישע ,ועו"ס הכפר חנניה
דמתי עזרא
רכז חברתי קשישים
עפרה מנחם
עובדת זכאות
מתן עמית
עו"ס מט"ל מרום הגליל
תמר מעין
עו"ס תוכנית נתיבים להורות, עו"ס בישוב לבנים
נטלי ארביב
עו"ס מועדוניות ,ועו"ס הישובים אמירים, חזון וכרם בן-זמרה
פרידמן עירית
עו"ס מטפלת משפחתית, עו"ס בישובים, אביבים, שפר ופרוד
תשובה חורי עינב
עו"ס קהילתית - מרכזת תחום קהילה
קרן אור פרץ
עו"ס סדרי דין , עו"ס היישוב כלנית
רווית עטיה
עובדת שכונתית קהילתית, מקדמת תעסוקה מרכז עוצמה
שמחה אמיתי
טיפול בילדים עדים לאלימות, עו"ס מטפלת רגשית
שלומית קריסטל
עו"ס מנהלת תוכנית נושמים לרווחה, ועו"ס מרכז עוצמה
יוליה מצליח
עו"ס הישובים בירייה אור גנוז וטפחות
שרה סייג
עו"ס בישובים ריחנייה, דוב"ב, ובר יוחאי

מחלקת הנדסה

ראובן דדיה
מהנדס המועצה
רחל כהן
מזכירת מחלקה
דב מרדלר
מזכיר הוועדה
נופר בהלול
בודקת תכניות/רישוי
אפרת יקוטי
בודקת רישוי
שרון ביטרן
בודקת רישוי
יוסי בן סימון
מנהל פרויקטים
חמאד שבסו
מנהל חזות יישובים ופרויקטים

ביטחון

אבי גולדברג
קב"ט מועצה
אבירן עמרם
קב"ט מוסדות חינוך
שמחה דבוש
מזכירות המחלקה

תרבות

יהודית פרץ
מזכירת המחלקה

חזות יישובים ותברואה

שמואל מיכאל
מנהל המחלקה
אילנית עמרם
מזכירת המחלקה

תחבורה

אשר דדוש
מנהל המחלקה
דבורה בן אבו
מזכירת המחלקה
אבי קדוש
סדרן אוטובוסים צהובים
משה אבוטבול
קצין בטיחות
ברוך דבוש
מינהל הסעים

ממונה על חופש המידע וממונה על הטרדות מיניות

בן שאקיר
ממונה על חוק חופש המידע
קרן פטל
ממונה על הטרדות מיניות

חקלאות

שמעון ביטון
רכז תחום מים וחקלאות

ארכיב

ג'מיל עוואד
ארכיון המועצה

מרכז צעירים

ענת צרור
מנהלת מרכז צעירים

קידום מעמד האישה

קרן פטל
מנכ"לית המועצה ויועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה

מתנ"ס מרום הגליל

אוריה בן שלוש
רכזת שפר
ג'יהן גוש
רכזת ריחנייה
אלה רימון
רכזת פרוד
שלומי ימין
רכז עלמה
פיראס עאמר
רכז עין אל אסד
אליזבט פריינטה
רכזת ספסופה
יוני הרשטיק
רכז כרם בן זמרה
ליאור משה
רכזת כלנית
משה לגטיוי
רכז דלתון
רעות חדד
רכזת בר יוחאי
יסמין נמקובסקי
רכזת אור הגנוז
לימור לוי
רכזת אביבים
רחל צרור
אם בית
דרור ארבל
מנהל אחזקה
אתי מוטעי
מנהלת חשבונות
גלילה כמיסה
רכזת גבייה
דורית דנינו
מזכירת המתנ"ס
תמי זיגדון
רכזת מציל"ה/טפחות
אורית זבירו
רכזת בני עקיבא
ירדן לוי
רכזת הנוער העובד והלומד
מוניר אבו סלאח
רכז עיר ללא אלימות
נבו דרורי
רכז הדרכה
שרון ברגר ביטון
רכזת גיל הרך ואזרחים בוגרים
גיא ארביב
מנהל מחלקת ספורט וחוגים
עמית כהן
מנהלת יחידת הנוער
אמנון פנחס
מנהל המתנ"ס

המועצה הדתית

מאיר מעתוק
רכז תרבות תורנית
גיל קמר
אחראי בתי עלמין
חנוך כמיסה
אחראי מקוואות
רפאל לגטיוי
מזכיר
הרב ביטון אליהו
הרב האזורי
הרב אלמשעלי יוסף
רב המועצה האזורית
אליהו דדוש
יו"ר המועצה הדתית

קונסרבטוריון

אמה דונין
מורה לפיתוח קול
שלומית טננבוים
מורה לפיתוח קול
מיכה בר מאיר
מורה לתופים
יואב אלקיים
מורה לגיטרה
אלכס פובריז'ני
מורה לגיטרה
אבישי בורובסקי
מורה לפסנתר
עמרי קלוג'ני
מורה לפסנתר
אירה פיידר
מורה לפסנתר
דור וקסלר
מורה לצ'לו
תמרה טומרקין
מורה לכינור
לאה שניצלר
מורה לכינור וויולה
נעמה זקס שבט
מורה לכינור
מיכאל טפליצקי
מורה לכלי נשיפה ממתכת
דמיטרי פרלוביץ'
מורה לקלרינט
שרון צימרמן
מורה לחליל