תושבים יקרים, 

בהמשך להצהרת ראש הממשלה במוצאי שבת(14/3) באשר להרחבת הצעדים לבלימת נגיף הקורונה וההחלטה לאסור התכנסויות של למעלה מ-10 אנשים ולשמור על מרחק של 2 מטר בכל מפגש, לא יתקיימו לימודים עד להודעה חדשה בכל מוסדות החינוך (כולל בחינוך המיוחד) בגני הילדים ובמעונות היום.

ראש המועצה כינס את מכלולי החירום של המועצה ואנו ערוכים לכל תרחיש.

  1. משרד החינוך אסר על קיום של כל פעילות של הארגונים הבלתי פורמאליים שאינה בהלימה להנחיות משרד הבריאות. חוגים ופעילויות בלתי פורמאליות אסורות. המתנ"ס מכשיר צוותים שיפעילו את התושבים בימים הקרובים באופן מקוון ונערך למתן מענים הפגתיים.
  2. לא תתקיים פעילות במועדוני גיל הזהב ביישובים ובמועדוניות היום שמפעילה הרווחה ובמרכזי הנוער השונים: מט"ל , בית חם וקפה נייד.
  3. בשירותים הניתנים באופן פרטני או משפחתי כמו במרכז עוצמה, בתחנה לטיפול משפחתי ובתוכנית נתיבים להורות נבחנת אפשרות לטיפול באמצעים מקוונים ו/או במפגשים מצומצמים.  המרכז לגיל הרך סגור ונערך למתכונת שירות מקוונת. 
  4. הקנטרי והקונסרבטריון סגורים.
  5. הספרייה תעניק שירותי השאלת ספרים בלבד ללא אפשרות לשהות בה. ובהגבלה של כניסה של עד 10 אנשים בכל עת. כמו כן תוכלו להנות ממגוון ספרים דיגטאליים.
  6. מחלקת החינוך ערכה ישיבה עם מנהלי בתי הספר המקיימים פעילות של למידה מרחוק ואנו ממשיכים לפעול כדי לקבל אישור למענה כלשהוא לחינוך המיוחד.
  7. ראש המועצה, המנכלית ומנהלת מחלקת שירותים חברתיים ערכו ישיבות מקוונות עם יו"ר הוועדים ועם יו"ר צוותי צח"י להעלאת יכולת ההתמודדות.
  8. לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי המועצה. כלל השירותים מונגשים עבורכם בטלפון ו/או באתר המועצה.
  9. החזרת התחפושות שהושאלו במסגרת היריד תתבצע עם החזרה לשגרה.
  10. כלל שירותי המועצה החיוניים עובדים כסדרם. 

אנו זמינים עבורכם באמצעות מוקד 108 כרגיל וגם באמצעות מוקד ייעודי של המועצה  שפתחנו בטלפון 6919816 04 ,  שם אתם מתבקשים לעדכן אם הנכם שוהים בבידוד. 
כמו כן אתר האינטרנט של המועצה מאפשר ביצוע פעולות רבות ללא צורך בהגעה פיזית למשרדים.
מצורף דף הנחיות מטעם השרות הפסיכולוגי להקלת השהייה של הילדים בבית.
צוות השירות זמין עבורכם לכל פנייה בטלפון 052-2096012 בכל יום עד השעה 22:00   
יש להקפיד מאוד על קיום הנחיות משרד הבריאות 
אנו מאחלים בריאות טובה ומקווים שניתן יהיה לחזור לשגרה בקרוב.