מועצה אזורית מרום הגליל - עמוד הבית

דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
רמה 1 - העמוד עומד בקריטריונים לרמה 1 לפי הנחיות הנגישות של W3C-WAI

תקציב המועצה ל 2014 מעל 100 מליון ש"ח

בישיבת המליאה האחרונה אושר פה אחד תקציב המועצה לשנת 2014, יותר ממאה מליון ₪, שזו שבירת שיא של התקציב.

חנה שטיין גזברית המועצה ציינה בישיבה כי היה קושי רב בגיבוש התקציב מאחר והדירוג הסוציואקונומי של המועצה עלה, דבר שפגע במענק האיזון של משרד הפנים, למרות זאת נעשה הכל כדי להשיג תקציב מאוזן ובד בבד לשפר את השרות לתושב ולהתמקד בחינוך.

תצוין העובדה כי מאז 2008 חל גידול של יותר מ 30% בתקציב הרשות וללא ספק הדבר נובע ממאמץ של ראש המועצה מול משרדי הממשלה בגיוס תקציבים מיוחדים.

עיקר גידול התקציב מתמקד בתחומי החינוך והרווחה כך שהנשכרים העיקריים הם התושבים, יודגש כי ההוצאה הגדולה ביותר בתקציב היא בתחום החינוך ומגיעה  לכ- 40%, כאשר המועצה מוסיפה סכומים נכבדים מעבר למה שמתקבל ממשרד החינוך.

מגמה נוספת הניכרת בבחינת התקציב היא העלייה במקורות המימון העצמאיים שהמועצה מצליחה לגייס ולגבות. מגמה חשובה מאוד שמחלישה את הקשר בין הקיצוצים הממשלתיים לבין הירידה ברמת השירותים לתושב.

ראש המועצה עמית סופר הביע שביעות רצון מאישור התקציב דבר שמצביע על תמיכה גורפת בדרכו ובמדיניות אותה הוא מוביל והתייחס לכך באומרו: "האתגר התקציבי אכן מורכב ומשמעתי ואנו נמשיך בכל המרץ בגיוס משאבים אינטנסיבי ובהגדלת ההכנסות העצמיות", כמוכן ביקש עמית לשבח ולהודות לגזברית המועצה חנה שטיין שיחד עם מחלקת הכספים ורו"ח רוני דנה הציגו עבודה טובה בבניית התקציב.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד