מועצה אזורית מרום הגליל - עמוד הבית

דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
רמה 1 - העמוד עומד בקריטריונים לרמה 1 לפי הנחיות הנגישות של W3C-WAI

אושר תקציב המועצה לשנת 2012

ראש המועצה ערך סקירה בפני חברי מליאת המועצה על הנעשה בשנה האחרונה במסגרת המועצה ובכל יישוב ויישוב בצורה מפורטת, בנוסף ציין ראש המועצה את הפרויקטים העתידיים להתבצע ברמה של כל יישוב ויישוב וברמה האזורית. מדובר בפרויקטים הנאמדים בסכומים של עשרות מיליוני שקלים בינהם כפרי תיירות, פיתוח תוכניות חינוכיות, כפרי תיירות, פארק המשפחה בעלות של 9 מיליון ₪, בניית מרכז גיל רך בעלות של 6 מליון ₪ ובנייתו צפויה להתסתיים בחודשיים הקרובים, בניה ושיפוץ של מבנים ציבוריים,מגרשי ספורט, בניית אולמות ספורט בעלות של 10 מיליון ₪, בתי עם ועוד.

סופר ציין את פיתוח הרחבות היישובים ושינוי סדרי העדיפות המקנה סבסוד משמעותי בעלויות הפיתוח ומוזיל אותן באופן המסייע להרחבות יישובים שהיו "תקועות" זמן רב.

כמו כן פירט סופר את הישגי המועצה בתחום החינוך ביניהם ציוני המיצ"ב שעלו בצורה משמעותית בכלל בתי הספר במרום הגליל הודות ל"תוכנית מרום", המתגברת באופן פרטני כל תלמיד ותלמיד במקצועות הליבה - מתמטיקה, אנגלית ושפה בנוסף, ציין סופר גם את אירועי התרבות והפסטיבלים המתקיימים במועצה לכלל הגילאים והאוכלוסיות. עוד הוסיף סופר ואמר כי נערכים גיוסי כספים משמעותיים ממשרדי ממשלה ונעשים מהלכי התייעלות שונים המאפשר ניהול נכון ומושכל בכספים הנעשה ע"י גזברית המועצה, חנה שטיין, "כל אלו מביאים לאיזון תקציב הרשות".

נציג המליאה, מאיר בן עזרא אמר כי מדובר ביום חג למליאה "נעשית עבודה יפה בשקיפות עפ"י נורמות וערכים, תושבי האזור רואים את תנופת הפיתוח הנמשכת זו השנה השלישית וכלל הנציגים היושבים כאן היום יוצאים עם בשורות לתושבים, כל אחד ביישובו, כולי תקווה ואמונה כי מגמת הפיתוח וההשקעה תימשך ועל כך יישר כח".

את תקציב המועצה אישרו חברי המליאה באופן מוסכם וגורף, תקציב המועצה נאמד במעל ל- 90 מיליון ₪.

ראש המועצה במהלך הישיבה ציין את שיתוף הפעולה המתקיים ע"י חברי המליאה והודה לחברים על התרומה מזמנם לטובת העשייה הציבורית "מדובר במליאה עניינית, מקצועית ויעילה ולא בכדי הגענו ליעדים והישגים עצומים" עוד הוסיף סופר ואמר כי "לפני כ – 3 שנים עמד התקציב על 72 מליון ₪ ובמהלך אמיץ פרצנו את הסכום וכיום עומד התקציב על מעל ל – 90 מליון ₪ ולצורך כך נדרשת עבודה רבה של גיוס תקציבים". ראש המועצה ציין את העובדה שעל אף הגדלת התקציב, הצליחה המועצה להיות מאוזנת ואף לזכות בפרס הניהול התקין מידי שר הפנים.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד