מועצה אזורית מרום הגליל - עמוד הבית

דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
רמה 1 - העמוד עומד בקריטריונים לרמה 1 לפי הנחיות הנגישות של W3C-WAI

פיתוח ביישובים כפר חנניה שפר ופרוד

27/03/2011

במסגרת הפיתוח התיירותי ביישוב שפר ולאחר השלמת שילוט היישוב, החלו השבוע בביצוע עבודות בניית פארק בכניסה ליישוב שיכללו הקמתו של אמפי אשר ישמש לאירועים תרבותיים ותיירותיים, מתקני כושר למבוגרים, מתקני משחקים לילדים, עבודות גינון ופיתוח ועוד. משרד החקלאות ופיתוח הכפר מסייע בבנייתו של הפארק שעלותו נאמדת במיליון ₪.

במועצה ציינו כי "מדובר בפיתוח הכניסה ליישוב שיהווה נקודת חיבור ומפגש לתושבי ההרחבה יחד עם התושבים הוותיקים". במועצה מעריכים כי ביצוע העבודות יארך כחצי שנה.

בכפר חנניה מתבצעות בימים אלו עבודות הפיתוח במרכזו של היישוב, הכוללות את פיתוח חזות היישוב ובתוכם הסדרת מערכת הביוב במקום, הצבת מתקני משחקים לילדים ולמבוגרים, חניות מוסדרות, שבילי הליכה, הצללה וספסלי ישיבה.

ראש המועצה, עמית סופר, ציין בישיבת המליאה האחרונה את מהפכת הפיתוח ושיפור חזות היישובים המתקיימת בכלל יישובי מרום הגליל "המועצה נמצאת בתנופת פיתוח ועשייה ביישובים רבים, פרויקט הפיתוח בכפר חנניה הוא אחד מהפרויקטים הרבים הנאמדים בסכומים של מיליוני שקלים שיושקעו במסגרת הפיתוח במהלך השנתיים הקרובות".

עלות העבודות נאמדת בסכום כולל של כ – מיליון ₪ והן מבוצעות בסיוע החטיבה להתיישבות. עבודות הפיתוח המבוצעות בפיקוח מחלקת ההנדסה צפויות להסתיים בחודשיים הקרובים. גם בנושא בספורט צפויה מהפכה של ממש עם שני אולמות חדשניים.

בישיבתה האחרונה של המליאה אישרו חברי המליאה תקציב עבור בניית אולם ספורט אזורי, אולם הספורט שיבנה ייתן מענה לקבוצות תחרותיות הקיימות באזורנו. עלות האולם נאמדת בכ – 6 מיליון ₪ . האולם יכלול בתוכו 800 מקומות ישיבה, סלים, פרקט, לוח שעונים, מלתחות ועוד. באולם הספורט ניתן יהיה לקיים משחקי תחרות בין קבוצות, ליגות אזוריות ועוד.

בניית אולם הספורט האזורי הוא חלק ממערך כולל של תוכנית אב לבניית הקמפוס. ראש המועצה, עמית סופר שוקד בימים אלה על השלמת התקציב לבנייתו של האולם "מדובר באולם ספורט אזורי שייתן מענה לקבוצות ספורט תחרותיות ויאפשר להם להתאמן ולהתמקצע בתחומן", בנוסף בימים אלה החלה בנייתו של אולם הספורט בפרוד שישמש את ישובי הצד הדרומי של המועצה. בניית אולם הספורט בפרוד נאמדת בסכום של 3 מיליון ₪ בסיוע משרד השיכון ומפעל הפיס.

 

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד